Czym zlikwidować opuchniętą po odchudzaniu skórę?

mam skore suha po odhudzaniu lekko polecialy mi policzki skora mala jedrna czym najlepiej zlikwidowac linie pod oczami i opuhniete oczy wiek 45l

Warto udać się na konsultację do gabinetu medycyny estetycznej. Lekarz po dokładnym wywiadzie ustali Pani szczegółowy plan leczenia. Prawdopodobnie będzie Pani potrzebowała kilku zabiegów o róznych technikach ( kwas hialuronowy , mezoterapia , laser ) W razie pytań jestem do dyspozycji