Daylette i dawka hormonów a skuteczność

Czy przy prawidlowym stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych jest mozliwość że nie spełniajaą swojej roli ? Dodłanie chodzi mo o tabletki Daylette podobno maja one niską dawnę hormonow i słyszalam opinie ze czasami nie sa w stanie zatrzymac owulacji.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tabletki są skuteczne jednakże musi Pani wiedzieć że żadne preparaty antykoncepcyjne nie są w 100% skuteczne i pomimo prawidłowego ich stosowania może Pani zajść w ciążę. Pozdrawiam.