Demencja pourazowa, problemy z koncentracją i pamięcią oraz depresja i nerwica lękowa

Mam demencję pourazową, brak koncentracji, brak pamięci, depresję, nerwicę lękową, natręctw i wcale nie myślę oraz nie mam siły . Proszę o nazwe tabletek skutecznych które to wyleczą .
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nie wiem, czy powyższe choroby, które Pani/Pan wymienił(-a), zostały zdiagnozowane przez lekarza, czy to jedynie osobiste podejrzenia, próba zdiagnozowania samego/samej siebie. W świetle tylu chorób nie da się wymienić jednego czy kilku leków, które sprawią, że choroby zostaną wyleczone albo dolegliwości zostaną chociaż trochę zredukowane. Poza tym, w przypadku depresji i zaburzeń nerwicowych zaleca się głównie psychoterapię, a nie farmakoterapię. Myślę, że obniżony nastrój, zmęczenie, zaburzenia poznawcze mogą być konsekwencją zarówno demencji pourazowej, jak i problemów emocjonalnych w postaci depresji czy nerwicy. Zachęcam Pana/Panią do konsultacji u lekarza psychiatry, który podczas wizyty będzie w stanie Pana/Panią trafnie zdiagnozować i zaproponuje najbardziej optymalne leczenie (leki i/lub psychoterapia). Odsyłam do artykułów: Demencja pourazowa, Leczenie depresji, Leczenie nerwicy, Leczenie nerwicy natręctw.
Pozdrawiam!

Witam
Myślę, że w tym przypadku konieczna jest konsultacja psychiatryczna.
Proszę nie zwlekać.
Pozdrawiam