Dieta 2000 kalorii dla osoby wychodzącej z anoreksji

Wychodzę z anoreksji. Chciałbym jeść 2000 kalorii lecz nie wiem co jeść by tyle przyjmować. Czy mogłabym prosić o przykładowy jadłospis ?

Dzień dobry

Aby otrzymać taki jadłospis warto skonsultować się z Dietetykiem, który ma doświadczenie w tematyce zaburzeń odżywiania. Musi on zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, tzn. musi być bardzo dobrze zbilansowany. Warto poszukać takiej osoby, która rozpisałaby taki jadłospis do Pani potrzeb.

Pozdrawiam
Dietetyk, Psychodietetyk
Joanna Peplińska

http://dietetykmedyczny.com/

KOŚCIERZYNA-BYTÓW

Witam,

Zachęcam do kontaktu bezpośredniego ze specjalistą, który ustali jadłospis w oparciu o wywiad żywieniowo-zdrowtny indywidualnie dostosowany dla Pani potrzeb. Taki jadłospis powinien uwzględniać m. in. płeć, wiek, ale także stanu zdrowia.
Posiłki powinny być spożywane często i w małych objętościach.

Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam.Zapotrzebowanie kaloryczne zalerzne jest od wielu czynnkow.Proponuję udać się do dieteyka który po szczegółowym wywiadzie ułoży jadłospis.
Pozdrawiam
Monika Konieczna
twojdietetyk11@wp.pl