Dieta dla 21-latka pracującego fizycznie

witam potrzebuje jakieś normalnej diety . Mam 21 lat 192cm wzrostu i waże 140 kg pracuje fizycznie prosze o kontatk meilowy

Dzień dobry, Aby móc Panu pomóc w diecie potrzebowałabym rozpisanych paru dni zwyczajowej diety aby wyeliminować ewentualne błędy żywieniowe oraz wzmocnić dobre nawyki. Warto zrobić również badanie składu ciała w celu zdiagnozowania gdzie najwięcej jest tkanki tłuszczowej i czy jest ona również pomiędzy narządami. Badanie to pozwoli monitorować postępy i sprawdzać czy masa mięśniowa (która podwyższa przemianę materii) nie spada. Jest Pan jeszcze młody, więc to jest dobry czas aby osiągnąć normalną zdrową wagę i to nie poprzez głodzenie się. Zapraszam na www.dietaifitness.pl może się Pan zapoznać ze mną oraz z tym, co piszę.
Pozdrawiam
Ewa Trusewicz
ewa@dietaifitness.pl