Dlaczego boli mnie łokieć?

Witam od wczoraj po wewnętrznej stronie ręki ból od łokcia w dół i w górę ,ból nasila się kiedy chcę wyprostować rękę ,przed łokciem kiedy nacisne na rękę ból nie do zniesienia . Proszę o poradę

Szanowna Pani, niestety nie wiem dlaczego boli Panią łokieć. Wymagane jest badanie lekarskie. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ