Dlaczego czuję blokadę po artroskopiach?

Witam, jestem po 3 artroskopiach kolana. pierwsza 2013 rok, rekonstrukcja acl i szycie łakotki druga 2016 rok szycie łakotki ponieważ była blokoda oraz weryfikacja zerwanego acl 2018 styczeń wtóra rekonstrukcja acl oraz szycie rogu łąkotki, jestem 2.5 po rekonstrukcji opuchlizna zeszła z kolana całkowicie oraz tzw woda, kolano wyglada ładnie, mam co jakiś czas dziwne wrażenie że strzela mi coś w kolanie, może po prostu jestem przewrażliwiony, wyprost mam już prawie pełny natomiast zginam okolo 20 stopni, i w tym jest problem ponieważ pierwsze zgiecie jest w porządku, prostuje nogę próbuję zdjąć poraz kolejny i mam taka jak by blokadę jak by coś blokowało mi zgiecię, muszę zrobić przeprostu i dopiero mogę zgjąc, co może się dziać ? lekarz kazał mi dać spokój sobie od rehabilitacji na 6 tygodni ale trochę chce zginać i cwiczyć nogę =

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się koniecznie zaleceniami lekarza badającego