Dlaczego czuję parcie na pęcherz?

Witam, od 3 dni czuje dziwne parcie na pęcherz. Nie jak przy zapaleniu pęcherza. Częstotliwość jest normalna, ale gdy już poczuje potrzebę oddania moczu to jest ona bardzo silna, a po skorzystaniu z toalety okazuje się ze moczu nie było tak dużo jakby wskazywało na to parcie. Do tego odczuwam delikatne łaskotanie pochwy. Dziś zauwazylam, ze jest ona obrzmiala i pojawiły się bardzo intensywne zoltawe uplawy. Mam wrażenie ze mak brzuch jest jakiś wzdety i odczuwam lekki ból w podbrzuszu od czasu do czasu. Wczoraj myślałam ze moze to początki grzybicy [10dni temu skończyłam antybiotyk augmentin ze względu na zapalenie pęcherza] i zaczęłam stosować clotrimazolum. Dziś widze, ze to raczej coś innego i bardzo się niepokoje. Wizyta u ginekologa możliwa dopiero we wtorek. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Ew wcześniej udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie