Dlaczego HCG jest wysokie u osoby nie będącej w ciąży?

Witam, poddalam sie inseminacji nasieniem dawcy, wszystko przebiegalo jak powinno, bralam leki stymulujace później zaszczyk. Miałam kilka pęcherzyków dwa duże ... 13 dni po inseminacji hcg z krwi wynosiło 10,88 15 dnia dostałam okres i hcg wynosiło już 10,02 .... dlaczego hcg było takie wysokie skoro nie byłam w ciąży, skoro wszystko było na dobrej drodze a plemniki idealne bo z banku .... co poszło nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn powiem tak jak w życiu nie każdy stosunek nawet w okresie owulacji skutkuje ciąża . Co do beta hcg jakie są normy w danym laboratorium. Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie