Dlaczego mam kołatanie serca i biegunki?

Witam, od kilku tygodni mam problemy ze snem i kołataniem serca. Zdarza mi się nie spać przez 2 dni pod rząd, mam również inne objawy: uczucie gorąca, lekka arytmia (wyszło na EKG podczas wizyty na pogotowiu 3 tygodnie temu, kiedy miałam zwiększone tętno), zmienne nastroje, biegunki, stres. Czy to tarczyca?

Witam! Lekarz POZ, badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne z TSH. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Dolegliwości, które Pani przedstawiła mogą mieć podłoże emocjonalne (nerwicowe) i wówczas wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub konsultacja psychologiczna/psychiatryczna (prywatna). Powodzenia W. Łuczkowski.