Dlaczego mam mroczki przed oczami mając 19 lat?

Od dokładnie dwóch tygodni źle się czuję, mam wrażenie jakbym nie mogła wziąć pełnego oddechu, miewam mroczki przed oczami, mrowienie kończyn, zmęczenie i jednocześnie bezsenność. Osiemnaście temu oddawałam krew. Ogólnie na parę dni przestałam mieć mroczki, ale dzisiaj, po zakończeniu miesiączki objawy się ponownie nasiliły. Zastanawiam się czy to ma związek z oddaniem krwi, czy może powstała u mnie anemia. W poniedziałek mam iść na morfologie krwi i zastanawiam się czy jest to bezpieczne znów "upuszczać krew" jak tak się czuję? Ale z drugiej strony jak jej nie zrobię, nie dowiem się, co mi dolega

Wskazana Kontrolna morfol, Żelazo, Ferrytyna konsultacja z Lekarzem Relaks ; Jaki nastrój i sen ???? Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Koniecznya pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog