Dlaczego mam ołówkowate stolce?

Witam raz na jakiś czas zaluzmy że raz na 3 tygodnie występuje u mnie jednarazowo stolec olowkowaty. A potem jest już normalny jest. Dodam że innych objawów nie mam ostatnio nawet byłem u lekarza to rękoma badał brzuch to wszystko było ok a na jesień u protologa bo miałem hemoroidy i robił badanie palcem i też mówił że wszystko w najlepszym porządku. Czy mam się martwić czy to normalne? Dodam też że nie raz zbyt mocno się podetrze i mnie potem to piecze i mam dane miejsce podraznione. Krew w mocz wszystko. Czekam na odpowiedź pozdrawiam

Szanowny Panie, nie widzę powodu do niepokoju, tym bardziej że został Pan zbadany przez proktologa