Dlaczego mam problem ze znalezieniem mężczyzny?

Mam problem ze znalezieniem faceta. Zawsze jest fajnie na początku a po jakimś czasie każdy mnie odrzuca i olewa. Staram się być miła (czasami za dużo alkoholu robi swoje i chyba wtedy zrażam facetów a ostatnimi czasy dosyć szybko trafiam do łóżka z mężczyznami). Bardzo brakuje mi bliskości drugiej osoby a im dłużej tym gorzej. Zaczynam mieć obsesję i dostaje świra na punkcie facetów, którzy mnie olewają bo męczy mnie to że ktoś mnie zlewa.

Dzień dobry!
Aby jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie należałoby się bliżej przyjrzeć Pani sposobom funkcjonowania w relacjach z mężczyznami i innymi ludźmi. W tym celu najlepiej udać się na konsultację do psychologa bądź psychoterapeuty, najlepiej psychodynamicznego. Pochylenie się nad trudnościami może trwać długo, ale też być satysfakcjonujące i przynieść nieco ulgi w "obsesji", o której Pani wspomina.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Witam, ma Pani problem ze znalezieniem partnera, bardzo brakuje Pani bliskości drugiej osoby, jak napisała Pani aż obsesyjnie. Aby zastanowić się nad jakością Pani relacji z mężczyznami, Pani potrzebami, oczekiwaniami co do związku, potrzebna jest dłuższa rozmowa, konsultacja z psychologiem. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl