Dlaczego mam te zaburzenia neurologiczne?

Witam od pewnego czasu nurtuje mnie pewna rzecz od kilku miesięcy czuje kowadło w głowie na prawo i lewo lata mi obraz przed oczami to utrudnia życie ciągły niepokój w środku nocy lub po przebudzeniu dosłownie rozmazuje się obraz podwaja czuje takie oszołomienie podkresle choruje na częstoskurcz nadkomorowy. Arytmię , tachykardię ,nerwicę lękowa z depresją biorę psychotropy ale go było też zanim je brałam ciężko mi się oddycha też codziennie wydaje mi się że cały dzień mam zawroty głowy morfologia krwi wszystko ok czy ja jestem psychiczną czy śmiertelnie chora? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co już myślec ale tak dalej nie da się żyć....w spoczynku mam puls do 190...

Witam,

konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie.

Brak informacji jakie Pani przyjmuje leki, czy jest pod opieką lekarza kardiologa, neurologa, psychiatry.

Jeśli jest długi czas oczekiwania do specjalisty to proszę koniecznie zgłosić się na wizytę do lekarza (POZ) lub rodzinnego.

Pozdrawiam