Dlaczego mam ten ucisk z tyłu głowy?
Witam mam problem od 17 roku życia nabyłem oczoplas I nie wielki ucisk stylu glowy za prawym uchem na które nie do słysze po zażyciu dopalacza , jeżdżąc po lekarzach wszystkie badania wychodzą dobrze po prawie 6 latach nie czułem większej różnicy między silniejszy uciskiem , acz kolwiek od początku roku ucisk jest nie możliwy przeniósł się już ja całą głowę , mroczki przed oczami , piski w uszach , migotanie i uczucie wspowolnionego tempa przed oczami , krwotoki z nosa , badania przeprowadzone rok temu renozas głowy który wyszedł w normie i tego roku tk glowy z kontrastem tez wyszedł dobrze , pomocy?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witamy serdecznie,
Pana objawy powinien przeanalizować odpowiedni neurolog. Zalecamy też wykonanie kompletu badań i najlepiej udanie się do szpitala.
Takie nasilenie objawów może zwiastować poważne zaburzenia w obrębie głowy. Wspominał Pan, że wykonał tomografię komputerową i rezonans głowy ponad rok temu, a objawy pojawiły się dopiero na początku tego roku. Wskazane jest więc powtórzenie tych badań i jak najszybsze udanie się do specjalisty. Może się okazać, że takie dolegliwości są spowodowane przewlekłą migreną, jednak z uwagi na wydarzenia, których doświadczył Pan w przeszłości, nie można bagatelizować takiego bólu.
Jeżeli objawy staną się nie do wytrzymania, to powinien się Pan udać jak najszybciej na SOR.
W wolnej chwili zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami, które pomogą w zrozumieniu problemu:
https://portal.abczdrowie.pl/bol-glowy-a-migrena
https://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-dopalaczy