Dlaczego mój cykl miesiączkowy jest tak rozregulowany?

Witam.Mam 33 lata I trojke dzieci. Najmlodsze ma rok i 5 miesiecy. Miesiaczkuje od 12 domu zycia. Kiedys mialam bardzo obfite I dlugo trwajace ( ok. 14 dni ) miesiaczki. Kolo 16 roku zycia okres unormowal sie. Byl regularny I nie az tak obfity. Tak bylo do niedawna. Nie stosuje od czasu porodu zadnych srodkow antykoncepcyjnych.Dwa ostatnie cykle mialam regularnie lecz w polowie cyklu pojawilo sie krwawienie trwajace 5 dni I bylo podobne do miesiaczki. Kolejnego miesiaca to samo sie zdarzyło.cdn

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma tu dostępu do dalszego ciagu. Wskazana jWizyta u ginekologa