Dlaczego nie możemy mieć z mężem dziecka?

Witam. Staram się z mężem o dziecko już 5 msc i nic. Co robić ? Mam nieregularne miesiączki. Kochamy się co 2 dzień prowadzę w tel kalendarz miesieczkowy i mniej więcej sugeruje że tym ale też kochamy się co 2 dziś bo nigdy nie wiadomo kiedy będę mieć dzień plodny do lekarza mam zamiar się zapisać ale narazie szukam odpowiedzi tu co my źle robimy że nie możemy mieć byłam u lekarza z 6 msc temu mówił że owulacja jest prawidłowa tylko mam nadzerke i nic z nią nie robiłam. Ogólnie patrzę na śluz ale mało co wykrywa często mam mokro ale nie widać sluzu

przy miesiączkach nieregularnych trudno wstrzelić się w dni płodne to raz, dwa - pytanie czy jest owulacja u Pani, trzy - wykonałabym badanie jakości nasienia partnera, cztery - powinna Pani zgłosić się do ginekologa i zrobić USG