Dlaczego nie odczuwam orgazmu podczas seksu z partnerem?

Kochamy sie z moim partnerem od roku jednak nigdy nie mialam orgazmu. 'Gra wstępna' jest wystarczająca, ponieważ zwykle mam bardzo duzo sluzu. Podczas dluzszej penetracji zwykle czuje dyskomfort. Bol przy głębszym włożeniu i pieczenie po stosunku. Nie odczuwam zadnej przyjemności. Jedynie poprzez stymulacje lechtaczki ale i z tym czasami ciezko. Psychicznie zle sie z tym czuję. Przez to często unikam współżycia . Moj partner to rozumie choc wiem ze jest zawiedziony. Co robic?

Dzień dobry!

Jeśli przeżywa Pani orgazmy na skutek stymulacji łechtaczki, to wszystko jest w porządku. Łechtaczka jest najsilniej unerwiona i jej rola polega właśnie na przynoszeniu satysfakcji seksualnej.

Dyskomfort podczas dłuższej penetracji także nie jest niepokojący. Ból i pieczenie po stosunku należy skonsultować z lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!

Istnieje wiele metod pomagających osiągnąć orgazm. 70% kobiet potrzebuje do tego stymulacji łechtaczki (np. palcem swoim lub partnera; językiem, wibratorem itd.). Jeśli masturbowała się Pani w konkretnej pozycji i w określony sposób - konieczne jest powtarzanie podobnych ruchów podczas stosunku. Wizyta u seksuologa byłaby bardzo pomocna, ponieważ ewentualne inne metody trzeba dokładnie omówić. Pozdrawiam serdecznie!

https://terapiaslomka.wordpress.com/