Dlaczego odczuwam ból z prawej strony podczas ruchu?

Nie mam ruchu przez depresję, jedyny mój ruch to pójście do łazienki, kuchni albo salonu, a tak to ciągle siedzę. Jednak gdy już gdzieś wychodzę, to jak idę mocno boli mnie prawa noga i dolna część pleców też po prawej stronie. Dlaczego tak jest? Dlaczego z lewą stroną wszystko jest ok, a prawa boli?

Dzień dobry,

opisany objawy może mieć różne podłoże np brak ruchu. W opisanym przypadku wymagana jest stacjonarna wizyta u dobrego fizjoterapeuty który wykona dokładny wywiad połączony z badaniem fizykalnym który pomoże określić opisane problemy i zlecić odpowiednie ćwiczenia które będzie Pani wykonywać w domu samodzielnie lub w przychodni rehabilitacyjnej pod nadzorem rehabilitanta.

Pozdrawiam