Dlaczego odczuwam bóle karku?

Witam. Mam 18 lat i robię pompki od miesiąca. Od razu wspomnę, że na nic nie choruję i nic mi nie dolega. Po miesiącu robienia pompek, seriami, zaczął boleć mnie kark z prawej strony. Nie wiem co w takiej sytuacji mam zrobić bo przed robieniem pompek normalnie się rozgrzewam/rozciągam. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może doszło do naciągnięcia miesni, proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego