Dlaczego odczuwam spowolnione kołatania serca?

Moje serce chyba szaleje budzi mnie ciężkie walenie i spowolnione , gdy sie położę na wznak lub na lewy bok powoli sie uspakaja wraca do normalności . To nie tylko w czasie snu ale kilka razy w d urn i to nie kiedy jestem zmęczona , bede siedzieć spokojnie tez takie walenie sie pojawia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny zapis ekg i Ew holter ekg proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego