Dlaczego partner nie interesuje się moją ciążą?

Witam ;) ! Jestem w 8/9 tygodniu ciąży ! Mój partner w niczym mi nie pomaga , nie stara sie :( siedzi ciagle na telefonie i gra w swoją grę strasznie mnie to denerwuje... nawet potrafi wstać o 3 i grać do 8... strasznie mi to działa na nerwy...

Dzień Dobry Pani,

Czytając od Pani post, nasunęło mi się pytanie, czy Pani partner wie, jakie ma Pani potrzeby, czy mówi mu Pani, że chciałaby, żeby Panią wspierał emocjonalnie i fizycznie?
Żeby był obecny?

Czy zaprasza go Pani do wspólnych obowiązków, by wykonywać je wspólnie, i przy tym "włączyć" humor, zabawę, radość.

Są to takie proste gesty, ale jakże zapominane.

Życzę Pani partnerskiej i radosnej relacji,
Irena Mielnik-Madej

Witam,

zachowanie Pani partnera wskazuje na to, że może mieć problem z uzależnieniem od gier, co jednak wymaga dalszej diagnostyki w tym kierunku. Rozmowa z nim o związku, sytuacji w której znaleźliście się i Pani uczuciach w związku z brakiem pomocy jest tym od czego można zacząć. W razie problemów w relacji oraz grami zachęcam do kontaktu ze specjalistą.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska