Dlaczego stwierdza się prawidłową morfologię uwidocznionych odcinków nerwów?

MR glowy z kontrastem. W sekwencji SPACE stwierdza sie prawodlowa morfologie uwidocznionych odcinkow nerwow czaszkowych.obustronnie w katach mostowo-mozdzkowych widoczne sa petle naczyniowe przebiegajace w sasiedztwie komplekow n.VII i VIII, z ktorych lewa wpukla siew obreb przewodu sluchowego wewnetrznego lewego.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? wskazana ocena przez lekarza zlecającego powyższe badanie lub laryngologa/neurologa.