Dlaczego wynik CRP po 2 tygodniach tak mocno się zmienił?

Witam 2 tyg temu robilam badanie crp wyszło 0,66 norma do 0,50 teraz powtorzylam badanie zrobilam jeszcze mocz morfologie glukoze i te wyszly ok tylko crp jest powyzej 1 i nie wiem czy jest się czym martwić badania zrobilam sobie kontrolnie....

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przy niewystępowaniu żadnych niepokojących objawów nie należy się martwić. Pozdrawiam.