Dlaczego występuje pieczenie po stosowaniu leku na bakterię klebsiella pneumoniae?

witam wykonano wymaz z pochwy wyszła bakteria klebsiella pneumoniae liczne.Dostałam antybiotyk cipropol 2x1 i tabletek i globulki dopochwowe pinafucin 1x1. Grzybicy nie mam. Odczuwam pieczenie w pochwie,nadal mimo ze przyjmuje antybiotyk. antybiogram klebsielle amoksycylina -oporna, amoksycylina kw/klawulanowy - oporny, cefaleksyna -oporny, cefuroksym-wrazliwy, amikacyna-wrazliwy, gentamycyna-wrazliwy, neomycyn-wrazliwy, ciprofloksacyna-wrazliwy, kotrimoksazol-oporny. dlaczego pieczenie jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może dołączyła się jeszcze inna infekcja. Wskazana ponowna wizyta u lekarza ginekologa . A być może działanie globulek które podrażniło itp