Dlaczego występuje u mnie krwawienie międzymiesiączkowe?

Witam:)
mam krwawienie po dwóch tygodniach od ostatniej miesiączki. Staramy się z partnerem o dzidziusia. Wszystkie badania mamy pozytywne:)
Ostatni raz kochaliśmy się 24.09 wtedy wypadały dni płodności. I właśnie później tj. 30.09 zaczęłam krwawić:(
Dodam, że zawsze miałam regularne miesiączki i nie miałam nigdy wcześniej takich krwawień międzymiesiączkowych...

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Trudno powiedzieć co było przyczyną krwawienia. Mogło to być tzw. plamienie implantacyjne, towarzyszące osadzaniu się zarodka w macicy. Mogło być ono również spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy stanem chorobowym w Pani drogach rodnych, jak torbiel, nadżerka, infekcja, etc.
Jeżeli wykluczy Pani ciążę, a zaburzenie to będzie się powtarzać należy udać się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!