Dlaczego z poziomem insuliny jest coś nie w porządku?

mam wyniki w normiewg tabel cukier- na czczo-5,0 mmol/l po 60 min - 8,2 po 120 min- 7.0 insulina na czczo - 17,48 po 60 min - 132,6 po 120 min- 129,7 mam 53 lata jestem kobietą z duza nadwagą lekarz powiedział po krzywej cukrowej, ze jest ok, insulinową odebrałam dziś i już pisze zapytanie co z insulina bo chyba coś nie tak i dlaczego Jolanta

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny proszę koniecznie udać do lekarza diabetologa