Długotrwałe zaczerwienienie skóry wokół oczu

Mam problem ze skora wokół oczu od ok.2 miesiecy. Skóra jest zaczerwieniona. Wygladam jakbym nosila okulary. Testy skórne i płastkowe nic nie wykazały. Martwie się.Do jakiego lekarz powinnam sie udać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.