Do jakiego lekarza powinna udać się osoba z podejrzeniem hipoplazji?

Robiłem prywatnie RM angio. (Opis)Słabszy sygnał tętnic łączących tylnych obustronnie-mozliwa hipoplazja.Do jakiego specjalisty mam sie z tym udac? i czy ma to wplyw jakis na oczy, wzrok?Oczy mam bardzo przesuszone i wyłania sie biala wydzielina sluzowa, swiatłowstret,swiad na powiekach, mialem juz pare wizyt u okulisty i wyszly bezskutecznie.Mam tez mucocele w zatoce szczekowej prawej , moze to ma jakis wplyw na to wszystko?Laryngolog zapisal mi migelke i tabletki, objawy nie ulegly zmianom.

Witam. Ukrwienie mózgu nie wpływa na przewlekłe zapalenie spojówek. Natomiast torbiel śluzową zatok owszem.może Pan mieć nawracający deskomfort .zalecam Sól Hyabak lub Hylocomod na stałe aż do wyleczenia zatok.pozdrawiam serdecznie