Do jakiego lekarza zapisać się z wyczuwalnym zgrubieniem na pośladku?

Do jakiego lekarza mam się zapisać z wyczuwalnym zgrubieniem tak jakby guzkiem na posladku blisko okolicy intymnej? Czy może to być ginekolog?

Dobry wieczór,

Raczej polecałbym dermatologa, chyba, że zmiana wychodzi bezpośrednio z odbytnicy, co może oznaczać guzki krwawnicze (hemoroidy), wtedy ew. gastrolog, albo internista.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz