Dodatnie próby tężyczkowe a plamka na źrenicy oka i silne bóle głowy

Witam, mam 23 lata. Ostatnio zrobiłam próbę tężyczkową i wyszła wybitnie dodatnio. Magnez, fosfor, Parathormon, wapń i D3 mam w normie. Na źrenicy oka pokazała się czarna mała plamka. Czy jest możliwość, że to nie tężyczka tylko coś innego? Mam wizytę u neurologa za 1,5 miesiąca. Czy to mało znaczące zmiany i nie muszę przyspieszyć wizyty? Czy to może być powodem bardzo silnych bóli głowy? I czy teraz mogę coś zrobić w celu wyleczenia tego? pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podany wynik jest bardzo lakoniczny, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek konkretnej diagnozy. Sugeruję udać się na zaplanowaną wizytę.