Dolegliwości bólowe okolic żeber a możliwe przyczyny
Witam.Od jakiegoś czasu miewam tęmpe bule z prawej strony pod żebrem wyprużnienia ma normalne USG i wyniki krwi OK czasami od tego bólu jest mi nie dobrze przy pochyleni bul sie nasila.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Przyczyną tych dolegliwości może być kamica pęcherzyka żółciowego, powiększenie wątroby i inne. Sugeruję konsultację u internisty lub gastrologa, który zleci dodatkowe badania i oceni przyczynę objawów.