Domaganie się jedzenia u 3,5-miesięczniaka

moj syn ma 3,5miesiaca i ostatnio domaga sie coraz czesciej jedzenia co godzine.Wczesniej karmiony byl co 2,5h.Jednorazowo zjada 100 do 120ml mleka i nie chce zjesc wiecej.Karmiony jest mlekiem modyfikowanym.jak postapic w takiej sytuacji?

Lek. Marta Gryszkiewicz

A czy dziecko poza mlekiem pije także wodę? Jeśli nie, bardzo prawdopodobne, że dziecku zwyczajnie chce się pić. Można dziecku dawać wodę niskozmineralizowaną, butelkowaną.