Drenaż torbieli z tyłu głowy i wysoka gorączka

Moj syn ma 14lat 10wrzesnia stwierdzono torbiel z tylu glowy 11wrzesnia operacja naciecia puszczenie plynu po tygodniu do domu 25pazdz znowu szpital goraczka wymioty bule glowy 30pazdz 2operacja ponowne naciecie 2tyg w szpitalu tydzien w domu i 21listopada szpital wysoka goraczka 22pobranie plynu do labo w nocy antybiotyk MEROPENEM2g 23operacja wstawienie drenu w glowie dodatkowy antybiotyk dzis 25wysoka goraczka i za tydzien operacja dren na stale prsze o konsultacje ( londyn szpital )pomocy

Witam. Gdzie była torbiel - tył głowy to zbyt mało precyzyjne określenie. Czy torbiel była wewnątrzczaszkowo? Dren jest wprowadzony do komory mózgu? ? Trzeba rozmawiać z neurochirurgami. Całość brzmi niepokojąco - zapalenie opon mr?.