Dreszcze i uderzenia gorąca w czasie snu

dreszcze w czasie snu i gorac . Obudził mnie dziwny dreszcz , przez cale cialo przeszedl a po tym gorac od glowy , kladce piersiowej az do nog. Nie jestem alkoholikiem nie zarzywam żadnych lekarst i innych syfów . Co najgorsze nie moglem się ruszyć jak byl dostał skurcz na calym ciele twarz tez . Efekt nie długo trwał ale dość mocno tentno mi wzroslo i do tego jeszcze z tyłu w okolicy nerek ucisk po efekcie . Co się dzieje ? Przerazony jedtem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to tężyczka przez niedobór np wapnia. Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam