Dreszcze, osłabienie, potliwość i bóle kości

Witam. Od 2 m-cy męczą mnie dreszcze, osłabienie , strasznie poty, bóle kości. Cały czas jestem zmęczony, a przy próbie podjęcia wysiłku dopada mnie straszne osłabienie oraz jeszcze bardziej nasilone poty. Bywają dni że mam zawroty głowy oraz naciąga mnie na wymioty. Od 3 tygodni również dopadło mnie piecz. oczu i światło wstręt. Miałem robionych wiele badań krwi podam te które wybiegają poza nor. Wit D 15,71ng/ml(25-80), Chlamy. Tr. przeciw ciała w kl. IgG 17,40RU/ml, AST 46, ALT 75, Bil 1.02

Aleksander Ropielewski

Trudno mi na podstawie podanych objawów i nieprawidłowosci wynikó postawić chociażby wstępne rozpoznanie, ale możliwe, że sa to objawy choroby układowej o podłożu autoimmunologicznym. Na pewno warto skontaktować isę z reumatologiem. Po badaniu i ocenie dotychczasowych badań mógłbym powiedzieć coś więcej.