Drętwienie kończyn a możliwe przyczyny

Bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwnienie kończyn, skurcze i tiki mięśni. Wszystko to od około pół roku. Stwierdzona niedoczynność tarczycy, zażywam euthyrox 50mg, ekg wysiłkowe ok, krew prawie ok... wyższe CK i nieco cukier. Po badaniu internisty dostałem skierowanie do neurologa. Jakieś proipozycje co do diagnozy? Nerwica? Tężyczka? z góry dziękuje

Piotr Pilarski

Przyczyną mogą być np migrenowe bóle głowy, zaburzenia elektrolitowe lub jeszcze inne. Konieczna jest wizyta u neurologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. A zgadywanie nie ma sensu. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa wg wskazań lekarza prowadzącego.