Drętwienie ręki

Od jakiegoś czasu ciągle odczuwam zdrętwiałość prawej ręki która nie ustępuje i zaczęłam się martwić czy to nie jest czasami jakiś poważny sygnał od mojego organizmu??

Witam! Drętwienie może być konsekwencją tak banalnej przyczyny jak spanie w niewygodnej pozycji czy niedobory elektrolitów. Może wynikać jednak również z pewnych schorzeń neurologicznych. Jeśli więc objawy nie ustępują od dłuższego czasu wskazana wskazana jest konsultacja specjalisty neurologa.