Drobna zwyrodnieniowa torbiel wypełniona gazem

Wynik badania tomografii komputerowej kregosłupa szyjnego . W tylnej cześci trzonu C4 przy dolnej powierzchni drobna zwyrodnieniowa torbiel wypełniona gazem. Mniejsza zmiana o podobnym charakterze w dolnej powierzchni trzonu C5 .nA POZIOMIE c5-6 centralna wypuklina krażka miedzykregowego oraz osteofity na tylno-bocznychzarysach trzonów. Zmiany te powoduja umiarkowany ucisk na worek oponowy oraz korzenie rdzeniowe w otworach miedzykręgowych - wyrażniejszy po stronie prawej . Co dalej jakie leczen

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie lub neurochirurga w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.