Drobne zwapnienie w przedniej części sierpa mózg w wyniku tomografii

wynik badania tomograficznego. Zaniki korowe, Drobne zwapnienie w przedniej części sierpa mózgu. Poza tym obraz KT struktur mózgu i móżdżku bez cech procesu patologicznego. Układ komorowy, przestrzenie płynowe okołomózgowe symetryczne, nieprzemieszczone

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Nie napisała Pani nic o przyczynie zlecenia TK- istotny jest całokształt obrazu klinicznego a nie pojedyncze badanie. Polecam wizytę u lekarza zlecającego badanie. Tym niemniej, wynik wydaje się być prawidłowy do wieku, drobne zwapnienia nie są patologią.