Drżenie głowy i silny ból w klatce piersiowej

Witam Mam problemy z utrzymaniem głowy prosto - problem się nasila, głowy często mi drży. Myślałam że jest to wynikiem stresu ale te objawy pojawiają się nawet w domu bez jakiejkolwiek przyczyny, oprócz tego dostaję silnego bólu w klatce piersiowej (okolice serca) w momencie gdy np. nagle wybuchnę śmiechem albo czymś się zmartwię, ostatnio po łyku wina (!) pojawił się ten ból. Jest przykry, mogę wtedy tylko płytko oddychać, trwa mniej więcej 2-3 min. Ostatnio pojawił się w nocy podczas snu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje wymagają diagnostyki. W pierwszej kolejności proponowałbym wykluczenie problemów w układzie sercowo- naczyniowym. Warto skorzystać także z porady neurologa.