Drżenie nóg i rozdrażnienie

witam od kilku dni odczuwam takie jakby drżenie nóg. Pojawia się to jak leże lub siedzę. Jak chodzę to nie ma tego problemu. Ogólnie jestem jakaś taka rozdrażniona i nie mogę się skupić. Nie mam stresującego życia ani pracy. Dlatego zastanawiam się skąd ten problem. Czy można to jakoś zbadać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.