Duszność i ból w barku

Mam 20 lat, towarzyszy mi duszność (sporadycznie) lecz teraz zdarza się to częściej a najbardziej kiedy kładę się spać. Do tego odczuwam lekki ból w barku i klatce piersiowej. Słyszę bicie serca w lewym uchu, i "łamanie" chipsów przy ruszaniu głowy. Co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego.