Duszności i drgawki całego ciała a możliwość problemów z tarczycą

Witam serdecznie obecnie przebywam w Holandii w pątek 5 dni temu wystąpiły u mnie objawy duszności w pracy i drgawki całego ciała. Zauwazyłam, że od pewnego momentu moje włosy wypadają, brwi stały się słabsze wypadają. Mam uczucie powiękoszonego gardła i dziwne stany lekowe przed tym, że cos mi się dzieje po piątkowej sytuacji. Nie mam chęci do spędzania czasu ze znajomymi, brak mi motywacji do działania. Czekam na wyniki bdania krwi czy to możliwe objawy tarczycy. Pozdrawiam Ewelina

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą sugerować problemy z tarczycą. Bez wyników badań w kierunku chorób tarczycy nie można jednak postawić diagnozy. Po otrzymaniu wyników proszę skonsultować się z lekarzem celem otrzymania dalszych zaleceń. Pozdrawiam.