Duszności przy zmianie temperatury
Od 3 tygodni męczy mnie duszący kaszel.Byłam u pediatry, w 2 tygodniu brałam antybiotyk o nazwie Bioracef.Następnie zalecił mi laryngologa,badania, oraz RTG kalki piersiowej. Laryngolog uznał,że mam refluks, badania wykazały że mam niedoczynność tarczycy, a RTG wykazało,że płuca mam zdrowe.Pediatra powiedział,że jeśli nie przejdzie do tygodnia to muszę dostać skierowanie do szpitala bo wydaje się jej że to krztusiec.Razem z mamą, zauważyłyśmy ,że duszności zaczynają się przy zmianie temperatury.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Prawidłowe odciąganie pokarmu
Jeśli po urodzeniu dziecka chciałabyś karmić piersią, dobrze jest opanować umiejętność odciągania pokarmu. Czy wiesz, jak to robić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.
Witam. Trudno powiedzieć co może być przyczyna opisanych dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Jeśli zmiany pojawiają się pod wpływem zmian temperatury być może są wynikiem napadów astmy. Myślę że rozważenie diagnostyki w warunkach szpitalnych jest jak najbardziej zasadne.