Duszności w klatce piersiowej od 2-3 tygodni
witam. Mam 29l, jestem osoba otyłą. od 2-3 tygodni co kilka dni miewam dusznosci w klatce piersiowej. Od razu zaczynam panikowac, robi mi sie goraco. Lekarka przepisała mi xanax, ale to nie pomogło. dzisiaj dała skierowanie na rtg platki piersiowej, wczesniej pytała czy przeswietlałam kiedys płuca. Prosze powiedziec co to moze byc. mam prace siedzaca, moze to od kregosłupa? boje sie ze to jakis rak płuc. pomocy. ps. nie palę.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ryzyko raka minimalne, proszę się nie niepokoic postępowac wg zaleceń lekarza, pocekac na wynik prześwietlenia, byc może te objawy maja tło nerwowe.