Duża ilość śluzu z pochwy i bóle jajników

Bardzo bola mnie oba jajniki a do tego mam sluzu jak budyn.Nigdy tak nie miaalm.Mam 26 lat.Ostatnjo nie nakleilam plastra Evra,ale chcialam zrobic przerwe.Wczesniej tez robilam i tak nie bylo.Nie wiem czy plastry to przyczyna a raczej ich nie naklejenie.O czym swiadczy taka ilosc sluzu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. W celu potwierdzenia diagnozy oraz rozpoczęcia leczenia proszę udać się do lekarza ginekologa.