Dwie krosty wypełnione przezroczystym płynem na czubku członka

Dzień dobry. W grudniu pojawiły mi się na czubku członka dwie krosty wypełnione przezroczystym płynem. Diagnoza dermatologa była taka, że jest to grzybica i przepisał travocort fluconazole, jeśli sam krem nie dawał by efektów. Smarowałem przez tydzień, ale musiałem wziąć leki. Po kuracji członek był bardzo wysuszony i przez prawie 2 miesiące męczyłem się z lekkimi nawrotami. Obecnie nie mam żadnych objawów a mój członek powoli wraca do normy po smarowaniu go lanoliną (tak zalecił mi dermatolog). Niepokoją mnie jednak dwie rzeczy: 1. Po stosunku lub masturbacji mój członek robi się bardzo czerwony i widać na nim dużą sieć naczyń krwionośnych. Po godzinie to znika. Czy może to wynikać z faktu, że naskórek jeszcze się nie odbudował? Ile może potrwać odbudowa naskórka? 2. Robiłem jednocześnie badania krwi podczas kuracji (podstawowe - morfologia, ob, glukoza). W grudniu wyszły mi dość niskie granulocyty obojętnochłonne (15% przy normie 39-78) przy lekko podniesionych kwasochłonnych (6% przy normie 0-5). Powtórzyłem te badania wczoraj i niestety wyniki nadal są podobne - neutrofile 18%, kwasochłonne 7%. Czy mam powody do obaw? Jakie ewentualnie badania poszerzone mam zrobić? Dodam tylko, że mam stałą partnerkę seksualną od 7 lat (jedyną) i nie podejrzewam raczej wirusów przenoszonych drogą płciową. Z góry dziękuję za odpowiedź

Szanowny Panie do czasu wygojenia należy powstrzymać się od seks. Przedstawione przez Pana wyniki należy pokazać lekarzowi prowadzącemu