Dwie kulki na szyi u 19-letniego mężczyzny

Witam, wyczułem na szyi 2 kulki blisko siebie mniej więcej 3mm. Byłęm na USG węzłów jakieś 1,5 miesiąca temu. Boję się że to pakiet, iże coś złego, czy mam się czego bać skoro było OK. I jak te pakiety się układają i jak je rozpoznać, czy lekarz od USG średniej klasy by to zobaczył?

witam, lekarz "średniej klasy" powinien bez trudu to zauważyć, ale mogło wtedy nie być, węzły mogą powiększyć się b.szybko np.przy infekcji jakiejkolwiek, proponuję pójść do lek.rodzinnego, żeby najpierw on to ocenił a potem ew.robić szerszą diagnostykę, np.powtórzyć usg lub zrobić morfologię krwi. ps. pakiet, to takie skupisko powiększonych węzłów, powiedzmy, można to porównać z kiścią winogron, podejrzewam, że to co Pan wyczuł to mogą być powiększone węzły ale nie ich pakiet, czyli pewnie niegroźne, ale jeśli ma to Pana niepokoić, to lepiej sprawdzić