Dyskomfort i ból przy najmniejszym wysiłku po złamaniu ręki w nadgarstku z przemieszczeniem

Witam, półtora roku temu miałam złamaną rękę w nadgarstku z przemieszczeniem, założono mi płytkę tytanową na 9 śrub, do dzisiaj czuję ból przy najmniejszym wysiłku i dyskomfort, ręka nie jest w pełni sprawna, przy poruszaniu nią coś pstryka jak by ścięgna przeskakują. Lekarz mówi, że płytka założona jest prawidłowo, z tym że 2 śruby są trochę za długie. Co w tej sytuacji lepiej zrobić, poddać się następnej operacji i płytkę usunąć, czy zostawić, lecz.czy nie wynikną z tego jakieś powikłania?

Witam,

jeśli śruby są zbyt długie to należy je usunąć razem z płytką ponieważ grozi to uszkodzeniem ścięgien prostowników.
Z poważaniem
Maciej Klich